Събота, 15 Септември 2012 09:12
Оценете статията
(0 гласа)

Програмата на "Б" група до края на есенния полусезон

Най-после стана ясна и пълната програма на "Б" група по дни и часове през есенния полусезон.

 

Всички мачове до края на календарната 2012 г.:

 

4 кръг
16 септември 2012 г. (неделя), 17:00 часа
Нефтохимик - Пирин (Разлог)
Любимец - Чавдар (Етрополе)
Септември (Симитли) - Спартак (Плевен)
Шумен - Калиакра
Сливен - Светкавица
Видима-Раковски - Раковски
Банско - Спартак (Варна)

5 кръг
23 септември 2012 г. (неделя), 17:00 часа
Спартак (Варна) - Нефтохимик
Раковски - Банско
Светкавица - Видима-Раковски
Спартак (Плевен) - Шумен
Чавдар (Етрополе) - Септември (Симитли)
Пирин (Разлог) - Любимец
23 септември 2012 г. (неделя), 20:00 часа
Калиакра - Сливен

6 кръг
29 септември 2012 г. (събота), 17:00 часа
Спартак (Варна) - Раковски
30 септември 2012 г. (неделя), 17:00 часа
Нефтохимик - Любимец
Септември (Симитли) - Пирин (Разлог)
Шумен - Чавдар (Етрополе)
Сливен - Спартак (Плевен)
Видима-Раковски - Калиакра
Банско - Светкавица

7 кръг
7 октомври 2012 г. (неделя), 16:00 часа
Раковски - Нефтохимик
Светкавица - Спартак (Варна)
Калиакра - Банско
Спартак (Плевен) - Видима-Раковски
Чавдар (Етрополе) - Сливен
Пирин (Разлог) - Шумен
Любимец - Септември (Симитли)

8 кръг
21 октомври 2012 г. (неделя), 16:00 часа
Нефтохимик - Септември (Симитли)
Шумен - Любимец
Сливен - Пирин (Разлог)
Видима-Раковски - Чавдар (Етрополе)
Банско - Спартак (Плевен)
Спартак (Варна) - Калиакра
Раковски - Светкавица

9 кръг 
27 октомври 2012 г. (неделя), 16:00 часа
Светкавица - Нефтохимик
Калиакра - Раковски
Спартак (Плевен) - Спартак (Варна)
Чавдар (Етрополе) - Банско
Пирин (Разлог) - Видима-Раковски
Любимец - Сливен
Септември (Симитли) - Шумен

10 кръг
31 октомври 2012 г. (сряда), 14:30 часа
Нефтохимик - Шумен
Сливен - Септември (Симитли)
Видима-Раковски - Любимец
Банско - Пирин (Разлог)
Спартак (Варна) - Чавдар (Етрополе)
Раковски - Спартак (Плевен)
Светкавица - Калиакра

11 кръг 
11 ноември 2012 г. (неделя), 14:30 часа
Калиакра - Нефтохимик
Спартак (Плевен) - Светкавица
Чавдар (Етрополе) - Раковски
Пирин (Разлог) - Спартак (Варна)
Любимец - Банско
Септември (Симитли) - Видима-Раковски
Шумен - Сливен

12 кръг
18 ноември 2012 г. (неделя), 14:30 часа
Нефтохимик - Сливен
Видима-Раковски - Шумен
Банско - Септември (Симитли)
Спартак (Варна) - Любимец
Раковски - Пирин (Разлог)
Светкавица - Чавдар (Етрополе)
Калиакра - Спартак (Плевен)

13 кръг
28 ноември 2012 г. (сряда), 14:30 часа
Спартак (Плевен) - Нефтохимик
Чавдар (Етрополе) - Калиакра
Пирин (Разлог) - Светкавица
Любимец - Раковски
Септември (Симитли) - Спартак (Варна)
Шумен - Банско
Сливен - Видима-Раковски

Последна промяна на Събота, 22 Септември 2012 12:54

Подобни статии (по етикети)

Обратно в началото