Понеделник, 09 Юли 2012 14:49
Оценете статията
(0 гласа)

Програмата на "Б" група за сезон 2012/2013

Вече е известна програмата за единната "Б" група за сезон 2012/2013. Публикуваме я в пълния й вид, като точните дати и часове ще станат ясни на по-късен етап:

 

I кръг


Пирин (Разлог) - Спартак (Плевен)

Спортист (Своге)  - Светкавица (Търговище)

Калиакра (Каварна) - Сливен (Сливен)

Раковски - Бдин (Видин)

Любимец (Любимец) - Спартак (Варна)

Банско (Банско) - Септември (Симитли)

Шумен (Шумен) - Видима-Раковски (Севлиево)

Нефтохимик (Бургас) - Чавдар (Етрополе)

 

II кръг

 

Спартак (Плевен) - Чавдар (Етрополе) 

Видима-Раковски (Севлиево) - Нефтохимик (Бургас)

Септември (Симитли) - Шумен (Шумен)

Спартак (Варна) - Банско (Банско)

Бдин (Видин) - Любимец (Любимец)

Сливен (Сливен) - Раковски (Раковски)

Светкавица (Търговище) - Калиакра (Каварна)

Пирин (Разлог) - Спортист (Своге)

 

III кръг

 

Спортист (Своге) - Спартак (Плевен)

Калиакра (Каварна) - Пирин (Разлог)

Раковски (Раковски) - Светкавица (Търговище)

Любимец (Любимец) - Сливен (Сливен)

Банско (Банско) - Бдин (Видин)

Шумен (Шумен) - Спартак (Варна)

Нефтохимик (Бургас) - Септември (Симитли)

Чавдар (Етрополе) - Видима-Раковски (Севлиево)

 

IV кръг

 

Спартак (Плевен) - Видима-Раковски (Севлиево)

Септември (Симитли) - Чавдар (Етрополе)

Спартак (Варна) - Нефтохимик (Бургас)

Бдин (Видин) - Шумен (Шумен)

Сливен (Сливен) - Банско (Банско)

Светкавица (Търговище) - Любимец (Любимец)

Пирин (Разлог) - Раковски (Раковски)

Спортист (Своге) - Калиакра (Каварна)

 

V кръг

 

Калиакра (Каварна) - Спартак (Плевен)

Раковски (Раковски) - Спортист (Своге)

Любимец (Любимец) - Пирин (Разлог)

Банско (Банско) - Светкавица (Търговище)

Шумен (Шумен) - Сливен (Сливен)

Нефтохимик (Бургас) - Бдин (Видин)

Чавдар (Етрополе) - Спартак (Варна)

Видима-Раковски (Севлиево) - Септември (Симитли)

 

VI кръг

 

Спартак (Плевен) - Септември (Симитли)

Спартак (Варна) - Видима-Раковски (Севлиево)

Бдин (Видин) - Чавдар (Етрополе)

Сливен (Сливен) - Нефтохимик (Бургас)

Светкавица (Търговище) - Шумен (Шумен)

Пирин (Разлог) - Банско (Банско)

Спортист (Своге) - Любимец (Любимец)

Калиакра (Каварна) - Раковски (Раковски)

 

VII кръг

 

Раковски (Раковски) - Спартак (Плевен)

Любимец (Любимец) - Калиакра (Каварна)

Банско (Банско) - Спортист (Своге)

Шумен (Шумен) - Пирин (Разлог) Разлог

Нефтохимик (Бургас) - Светкавица (Търговище)

Чавдар (Етрополе) - Сливен (Сливен)

Видима-Раковски (Севлиево) - Бдин (Видин)

Септември (Симитли) - Спартак (Варна)

 

VIII кръг

 

Спартак (Плевен) - Спартак (Варна)

Бдин (Видин) - Септември (Симитли)

Сливен (Сливен) - Видима-Раковски (Севлиево)

Светкавица (Търговище) - Чавдар (Етрополе)

Пирин (Разлог) - Нефтохимик (Бургас)

Спортист (Своге) - Шумен (Шумен)

Калиакра (Каварна) - Банско (Банско)

Раковски (Раковски) - Любимец (Любимец)

 

IX кръг

 

Любимец (Любимец) - Спартак (Плевен)

Банско (Банско) - Раковски (Раковски)

Шумен (Шумен) - Калиакра (Каварна)

Нефтохимик (Бургас) - Спортист (Своге)

Чавдар (Етрополе) - Пирин (Разлог)

Видима-Раковски (Севлиево) - Светкавица (Търговище)

Септември (Симитли) - Сливен (Сливен)

Спартак (Варна) - Бдин (Видин)

 

X кръг

 

Спартак (Плевен) - Бдин (Видин)

Сливен (Сливен) - Спартак (Варна)

Светкавица (Търговище) - Септември (Симитли)

Пирин (Разлог) - Видима-Раковски (Севлиево)

Спортист (Своге) - Чавдар (Етрополе)

Калиакра (Каварна) - Нефтохимик (Бургас)

Раковски (Раковски) - Шумен (Шумен)

Любимец (Любимец) - Банско (Банско)

 

XI кръг

 

Банско (Банско) - Спартак (Плевен)

Шумен (Шумен) - Любимец (Любимец)

Нефтохимик (Бургас) - Раковски (Раковски)

Чавдар (Етрополе) - Калиакра (Каварна)

Видима-Раковски (Севлиево) - Спортист (Своге)

Септември (Симитли) - Пирин (Разлог)

Спартак (Варна) - Светкавица (Търговище)

Бдин (Видин) - Сливен (Сливен)

 

XII кръг

 

Спартак (Плевен) - Сливен (Сливен)

Светкавица (Търговище) - Бдин (Видин)

Пирин (Разлог) - Спартак (Варна)

Спортист (Своге) - Септември (Симитли)

Калиакра (Каварна) - Видима-Раковски (Севлиево)

Раковски (Раковски) - Чавдар (Етрополе)

Любимец (Любимец) - Нефтохимик (Бургас)

Банско (Банско) - Шумен (Шумен)

 

XIII кръг

 

Шумен (Шумен) - Спартак (Плевен)

Нефтохимик (Бургас) - Банско (Банско)

Чавдар (Етрополе) - Любимец (Любимец)

Видима-Раковски (Севлиево) - Раковски (Раковски)

Септември (Симитли) - Калиакра (Каварна)

Спартак (Варна) - Спортист (Своге)

Бдин (Видин) - Пирин (Разлог)

Сливен (Сливен) - Светкавица (Търговище)

 

XIV кръг

 

Спартак (Плевен) - Светкавица (Търговище)

Пирин (Разлог) - Сливен (Сливен)

Спортист (Своге) - Бдин (Видин)

Калиакра (Каварна) - Спартак (Варна)

Раковски (Раковски) - Септември (Симитли)

Банско (Банско) - Чавдар (Етрополе)

Шумен (Шумен) - Нефтохимик (Бургас)

 

XV кръг

 

Нефтохимик (Бургас) - Спартак (Плевен)

Чавдар (Етрополе) - Шумен (Шумен)

Видима-Раковски (Севлиево) - Банско (Банско)

Септември (Симитли) - Любимец (Любимец)

Спартак (Варна) - Раковски (Раковски)

Бдин (Видин) - Калиакра (Каварна)

Сливен (Сливен) - Спортист (Своге)

Светкавица (Търговище) - Пирин (Разлог)

Последна промяна на Събота, 22 Септември 2012 12:56

Подобни статии (по етикети)

Обратно в началото