Понеделник, 09 Юли 2012 13:38
Оценете статията
(3 гласа)

Програмата на "А" група за сезон 2012/2013

Жребият за новия сезон 2012/2013 бе изтеглен на официална церемония в Българския футболен съюз. Новият шампионат стартира на 11 август. Ето и пълната програма по кръгове до края на първенството, като точните дати и часове ще станат ясни на по-късен етап:

 

I кръг

 

Левски (София) - Черноморец Бургас (Бургас)

Ботев (Пловдив) - Славия (София)

Монтана (Монтана) - Етър 1924 (Велико Търново)

Черно море (Варна) - Лудогорец 1947 (Разград)

Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца)

Пирин (Гоце Делчев) - Миньор (Перник)

Локомотив (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Литекс (Ловеч) - ЦСКА (София)

 

II кръг

 

Черноморец Бургас (Бургас) - ЦСКА (София)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)

Миньор (Перник) - Локомотив (София)

Ботев (Враца) - Пирин (Гоце Делчев)

Лудогорец 1947 (Разград) - Берое (Стара Загора)

Етър 1924 (Велико Търново) - Черно море (Варна)

Славия (София) - Монтана (Монтана)

Левски (София) - Ботев (Пловдив)

 

III кръг

 

Ботев (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)

Монтана (Монтана) - Левски (София)

Черно море (Варна) - Славия (София)

Берое (Стара Загора) - Етър 1924 (Велико Търново)

Пирин (Гоце Делчев) - Лудогорец 1947 (Разград)

Локомотив (София) - Ботев (Враца)

Литекс (Ловеч) - Миньор (Перник)

ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)

 

IV кръг

 

Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Миньор (Перник) - ЦСКА (София)

Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)

Лудогорец 1947 (Разград) - Локомотив (София)

Етър 1924 (Велико Търново) - Пирин (Гоце Делчев)

Славия (София) - Берое (Стара Загора)

Левски (София) - Черно море (Варна)

Ботев (Пловдив) - Монтана (Монтана)

 

V кръг

 

Монтана (Монтана) - Черноморец Бургас (Бургас)

Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)

Берое (Стара Загора) - Левски (София)

Пирин (Гоце Делчев) - Славия (София)

Локомотив (София) - Етър 1924 (Велико Търново)

Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1947 (Разград)

ЦСКА (София) - Ботев (Враца)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Миньор (Перник)

 

VI кръг

 

Черноморец Бургас (Бургас) - Миньор (Перник)

Ботев (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Лудогорец 1947 (Разград) - ЦСКА (София)

Етър 1924 (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)

Славия (София) - Локомотив (София)

Левски (София) - Пирин (Гоце Делчев)

Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)

Монтана (Монтана) - Черно море (Варна)

 

VII кръг

 

Черно море (Варна) - Черноморец Бургас (Бургас)

Берое (Стара Загора) - Монтана (Монтана)

Пирин (Гоце Делчев) - Ботев (Пловдив)

Локомотив (София) - Левски (София)

Литекс (Ловеч) - Славия (София)

ЦСКА (София) - Етър 1924 (Велико Търново)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1947 (Разград)

Миньор (Перник) - Ботев (Враца)

 

VIII кръг

 

Черноморец Бургас (Бургас) - Ботев (Враца)

Лудогорец 1947 (Разград) - Миньор (Перник)

Етър 1924 (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Славия (София) - ЦСКА (София)

Левски (София) - Литекс (Ловеч)

Ботев (Пловдив) - Локомотив (София)

Монтана (Монтана) - Пирин (Гоце Делчев)

Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)

 

IX кръг

 

Берое (Стара Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)

Пирин (Гоце Делчев) - Черно море (Варна)

Локомотив (София) - Монтана (Монтана)

Литекс (Ловеч) - Ботев (Пловдив)

ЦСКА (София) - Левски (София)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия (София)

Миньор (Перник) - Етър 1924 (Велико Търново)

Ботев (Враца) - Лудогорец 1947 (Разград)

 

X кръг

 

Черноморец Бургас (Бургас) - Лудогорец 1947 (Разград)

Етър 1924 (Велико Търново) - Ботев (Враца)

Славия (София) - Миньор (Перник)

Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)

Монтана (Монтана) - Литекс (Ловеч)

Черно море (Варна) - Локомотив (София)

Берое (Стара Загора) - Пирин (Гоце Делчев)

 

XI кръг

 

Пирин (Гоце Делчев) - Черноморец Бургас (Бургас)

Локомотив (София) - Берое (Стара Загора)

Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна)

ЦСКА (София) - Монтана (Монтана)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Миньор (Перник) - Левски (София)

Ботев (Враца) - Славия (София)

Лудогорец 1947 (Разград) - Етър 1924 (Велико Търново)

 

XII кръг

 

Черноморец Бургас (Бургас) - Етър 1924 (Велико Търново)

Славия (София) - Лудогорец 1947 (Разград)

Левски (София) - Ботев (Враца)

Ботев (Пловдив) - Миньор (Перник)

Монтана (Монтана) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Черно море (Варна) - ЦСКА (София)

Берое (Стара Загора) - Литекс (Ловеч)

Пирин (Гоце Делчев) - Локомотив (София)

 

XIII кръг

 

Локомотив (София) - Черноморец Бургас (Бургас)

Литекс (Ловеч) - Пирин (Гоце Делчев)

ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)

Миньор (Перник) - Монтана (Монтана)

Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив)

Лудогорец 1947 (Разград) - Левски (София)

Етър 1924 (Велико Търново) - Славия (София)

 

XIV кръг

 

Черноморец Бургас (Бургас) - Славия (София)

Левски (София) - Етър 1924 (Велико Търново)

Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1947 (Разград)

Монтана (Монтана) - Ботев (Враца)

Черно море (Варна) - Миньор (Перник)

Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Пирин (Гоце Делчев) - ЦСКА (София)

Локомотив (София) - Литекс (Ловеч)

 

XV кръг

 

Литекс (Ловеч) - Черноморец Бургас (Бургас)

ЦСКА (София) - Локомотив (София)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Гоце Делчев)

Миньор (Перник) - Берое (Стара Загора)

Ботев (Враца) - Черно море (Варна)

Лудогорец 1947 (Разград) - Монтана (Монтана)

Етър 1924 (Велико Търново) - Ботев (Пловдив)

Славия (София) - Левски (София)

 

XVI кръг

 

Черноморец Бургас (Бургас) - Левски (София)

Славия (София) - Ботев (Пловдив)

Етър 1924 (Велико Търново) - Монтана (Монтана)

Лудогорец 1947 (Разград) - Черно море (Варна)

Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора)

Миньор (Перник) - Пирин (Гоце Делчев)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Локомотив (София)

ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)

 

XVII кръг

 

ЦСКА (София) - Черноморец Бургас (Бургас)

Литекс (Ловеч) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Локомотив (София) - Миньор (Перник)

Пирин (Гоце Делчев) - Ботев (Враца)

Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1947 (Разград)

Черно море (Варна) - Етър 1924 (Велико Търново)

Монтана (Монтана) - Славия (София)

Ботев (Пловдив) - Левски (София)

 

XVIII кръг

 

Черноморец Бургас (Бургас) - Ботев (Пловдив)

Левски (София) - Монтана (Монтана)

Славия (София) - Черно море (Варна)

Етър 1924 (Велико Търново) - Берое (Стара Загора)

Лудогорец 1947 (Разград) - Пирин (Гоце Делчев)

Ботев (Враца) - Локомотив (София)

Миньор (Перник) - Литекс (Ловеч)

Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)

 

XIX кръг

 

Локомотив 1926 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)

ЦСКА (София) - Миньор (Перник)

Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)

Локомотив (София) - Лудогорец 1947 (Разград)

Пирин (Гоце Делчев) - Етър 1924 (Велико Търново)

Берое (Стара Загора) - Славия (София)

Черно море (Варна) - Левски (София)

Монтана (Монтана) - Ботев (Пловдив)

 

XX кръг

 

Черноморец Бургас (Бургас) - Монтана (Монтана)

Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)

Левски (София) - Берое (Стара Загора)

Славия (София) - Пирин (Гоце Делчев)

Етър 1924 (Велико Търново) - Локомотив (София)

Лудогорец 1947 (Разград) - Литекс (Ловеч)

Ботев (Враца) - ЦСКА (София)

Миньор (Перник) - Локомотив 1926 (Пловдив)

 

XXI кръг

 

Миньор (Перник) - Черноморец Бургас (Бургас)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца)

ЦСКА (София) - Лудогорец 1947 (Разград)

Литекс (Ловеч) - Етър 1924 (Велико Търново)

Локомотив (София) - Славия (София)

Пирин (Гоце Делчев) - Левски (София)

Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)

Черно море (Варна) - Монтана (Монтана)

 

XXII кръг

 

Черноморец Бургас (Бургас) - Черно море (Варна)

Монтана (Монтана) - Берое (Стара Загора)

Ботев (Пловдив) - Пирин (Гоце Делчев)

Левски (София) - Локомотив (София)

Славия (София) - Литекс (Ловеч)

Етър 1924 (Велико Търново) - ЦСКА (София)

Лудогорец 1947 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Ботев (Враца) - Миньор (Перник)

 

XXIII кръг

 

Ботев (Враца) - Черноморец Бургас (Бургас)

Миньор (Перник) - Лудогорец 1947 (Разград)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър 1924 (Велико Търново)

ЦСКА (София) - Славия (София)

Литекс (Ловеч) - Левски (София)

Локомотив (София) - Ботев (Пловдив)

Пирин (Гоце Делчев) - Монтана (Монтана)

Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)

 

XXIV кръг

 

Черноморец Бургас (Бургас) - Берое (Стара Загора)

Черно море (Варна) - Пирин (Гоце Делчев)

Монтана (Монтана) - Локомотив (София)

Ботев (Пловдив) - Литекс (Ловеч)

Левски (София) - ЦСКА (София)

Славия (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Етър 1924 (Велико Търново) - Миньор (Перник)

Лудогорец 1947 (Разград) - Ботев (Враца)

 

XXV кръг

 

Лудогорец 1947 (Разград) - Черноморец Бургас (Бургас)

Ботев (Враца) - Етър 1924 (Велико Търново)

Миньор (Перник) - Славия (София)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)

ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)

Литекс (Ловеч) - Монтана (Монтана)

Локомотив (София) - Черно море (Варна)

Пирин (Гоце Делчев) - Берое (Стара Загора)

 

XXVI кръг

 

Черноморец Бургас (Бургас) - Пирин (Гоце Делчев)

Берое (Стара Загора) - Локомотив (София)

Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)

Монтана (Монтана) - ЦСКА (София)

Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Левски (София) - Миньор (Перник)

Славия (София) - Ботев (Враца)

Етър 1924 (Велико Търново) - Лудогорец 1947 (Разград)

 

XXVII кръг

 

Етър 1924 (Велико Търново) - Черноморец Бургас (Бургас)

Лудогорец 1947 (Разград) - Славия (София)

Ботев (Враца) - Левски (София)

Миньор (Перник) - Ботев (Пловдив)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Монтана (Монтана)

ЦСКА (София) - Черно море (Варна)

Литекс (Ловеч) - Берое (Стара Загора)

Локомотив (София) - Пирин (Гоце Делчев)

 

XXVIII кръг

 

Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (София)

Пирин (Гоце Делчев) - Литекс (Ловеч)

Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)

Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Монтана (Монтана) - Миньор (Перник)

Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца)

Левски (София) - Лудогорец 1947 (Разград)

Славия (София) - Етър 1924 (Велико Търново)

 

XXIX кръг

 

Славия (София) - Черноморец Бургас (Бургас)

Етър 1924 (Велико Търново) - Левски (София)

Лудогорец 1947 (Разград) - Ботев (Пловдив)

Ботев (Враца) - Монтана (Монтана)

Миньор (Перник) - Черно море (Варна)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)

ЦСКА (София) - Пирин (Гоце Делчев)

Литекс (Ловеч) - Локомотив (София)

 

XXX кръг

 

Черноморец Бургас (Бургас) - Литекс (Ловеч)

Локомотив (София) - ЦСКА (София)

Пирин (Гоце Делчев) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Берое (Стара Загора) - Миньор (Перник)

Черно море (Варна) - Ботев (Враца)

Монтана (Монтана) - Лудогорец 1947 (Разград)

Ботев (Пловдив) - Етър 1924 (Велико Търново)

Левски (София) - Славия (София)

Последна промяна на Събота, 22 Септември 2012 12:56

Подобни статии (по етикети)

Обратно в началото