След като изтеглихме жребия вече можем да ви представим и програмата за шестия фен турнир в памет на Чика Дени.
- Започваме в петък вечер с откриване в 18:45 ч., като последните мачове ще са с начален час 22:55 ч. В петък ще има мачове само от групите със софийски отбори.
- В събота продължаваме в 09:00 ч. отново със софийски сблъсъци до 11:05 ч., когато започват първите срещи между отбори от цялата страна и чужбина. До края на деня в събота столични отбори няма да вземат повече участие, за да се изиграят всички мачове от провинциалните 8 групи.
- В 16:10 ч. сме предвидили почивка за общата снимка. Желателно е всички да присъствате тогава!
- От 10 до 20 ч. пък в същия ден ще бъде уникалната и единствена по рода си изложба "Addicted to CSKA" във ВИП залата на стадиона.
- В неделя мачовете започват също от 09:00 ч., като ще се довършват групите от столични отбори.
- Ако всичко се случва така, както сме го предвидили, жребият за 1/16 - финалите ще бъде изтеглен в 14:10 ч. и веднага след него ще започнат директните елиминации.
- Финалът е в 19:50 ч.!
- Опитахме да съставим програма, която да е максимално удобна за всички участници, разбира се с приоритет - пътуващите от далеч.
- Надяваме се, че ще направите всичко възможно да присъствате на всичките предвидени срещи на отбора си. Ако все пак някой от отборите със сигурност няма да успее за свой мач, нека се свърже с нас възможно най-скоро, за да проверим дали и как можем да решим проблема.
- Ако забележите грешка в програмата, моля пишете ни възможно най-скоро.
Програма по групи и класирания, можете да видите ТУК!
А пълната програма по дни и часове - ТУК!
16 групи от по 5 отбора - 8 софийски, 8 от страната и чужбина. Във всяка група отборите играят по един мач всеки срещу всеки. Напред към 1/16 - финалите се класират най-добрите два отбора в групата, където се продължава по познатата схема.
- Първите осем и вторите осем групи ще се движат в различни потоци, така че на финала ще се срещнат със сигурност столичен отбор и тим извън София.
- При равенство в точките между 2-рия и 3-тия в групата ще се гледа директния двубой помежду им. Ако и той е завършил наравно, двата отбора ще определят кой продължава напред с дузпи.
- Срещите ще се играят във формат 5+1 и 2 полувремена от по 10 минути.
- По време на турнира ще можете да наблюдавате мачовете от Световното на видео-стена.
- Очаквайте в събота уникалната и единствена по рода си ултра изложба "Addicted to CSKA", за която ще съобщим повече идните дни.
Шести фен турнир в памет на Младен Алексиев - Дени
|
|
|
Програма по дни и часове |
Ако ще закъснеете за първия си мач, ни уведомете на време, за да се опитаме да реагираме.
Закъснение с повече от 5 минути за началото на мач се счита за неявяване - присъжда се загуба с 0:3.
|
|
Таксите се заплащат при пристигането на всеки отбор - на хората, отговарящи за организацията. |
Група / фаза |
№ |
Час |
Терен |
Отбор 1 |
Резултат |
Отбор 2 |
Петък - 15 Юни
|
|
А |
1 |
18:45 |
1 |
SS Company |
|
|
Bet Boys |
Б |
2 |
18:45 |
2 |
Тиловаци |
|
|
Sex Front |
В |
3 |
18:45 |
3 |
Старците |
|
|
Гошо вратарчето |
Г |
4 |
19:10 |
1 |
ФК Дружба |
|
|
Чорбарите от Овчака |
Д |
5 |
19:10 |
2 |
Obelya Squad |
|
|
USF |
Е |
6 |
19:10 |
3 |
Cattle Decapitation |
|
|
Гела на кале |
Е |
7 |
19:35 |
1 |
ФК Кръчма |
|
|
Северна дружина |
Ж |
8 |
19:35 |
2 |
Red Boys Sofia |
|
|
Office Boys |
З |
9 |
19:35 |
3 |
Пиромания |
|
|
Fanatics |
З |
10 |
20:00 |
1 |
Червени хегемони |
|
|
Offenders |
А |
11 |
20:00 |
2 |
Red Dogs |
|
|
SS Company |
А |
12 |
20:00 |
3 |
Bet Boys |
|
|
Forum Boys |
Б |
13 |
20:25 |
1 |
Трапеза бойс |
|
|
Юноши младша 1970+ |
В |
14 |
20:25 |
2 |
Старците |
|
|
Горди |
В |
15 |
20:25 |
3 |
Слатина |
|
|
Червен корпус |
Г |
16 |
20:50 |
1 |
North Boys Sofia |
|
|
Чорбарите от Овчака |
Ж |
17 |
20:50 |
2 |
Червените брези |
|
|
Red Boys Sofia |
Д |
18 |
20:50 |
3 |
Sambo Wasaby |
|
|
Малките Свине |
Д |
19 |
21:15 |
1 |
Франко |
|
|
Obelya Squad |
Е |
20 |
21:15 |
2 |
North Academy |
|
|
ФК Кръчма |
E |
21 |
21:15 |
3 |
Северна дружина |
|
|
Гела на кале |
Ж |
22 |
21:40 |
1 |
Animals |
|
|
Red Boys Sofia |
Ж |
23 |
21:40 |
2 |
Office Boys |
|
|
Червените брези |
З |
24 |
21:40 |
3 |
Fanatics |
|
|
Червени хегемони |
Б |
25 |
22:05 |
1 |
ФК Кур за плешивия мегафон |
|
|
Трапеза Бойс |
Б |
26 |
22:05 |
2 |
Тиловаци |
|
|
Юноши младша 1970+ |
В |
27 |
22:05 |
3 |
Слатина |
|
|
Гошо вратарчето |
В |
28 |
22:30 |
1 |
Червен корпус |
|
|
Горди |
Г |
29 |
22:30 |
2 |
ФК Дружба |
|
|
North Boys Sofia |
Д |
30 |
22:30 |
3 |
Малките свине |
|
|
Франко |
Е |
31 |
22:55 |
1 |
Cattle Decapitation |
|
|
North Academy |
В |
32 |
22:55 |
2 |
Слатина |
|
|
Старците |
А |
33 |
22:55 |
3 |
Forum Boys |
|
|
SS Company |
Събота - 16 Юни
|
|
В |
34 |
09:00 |
1 |
Старците |
|
|
Червен корпус |
Е |
35 |
09:00 |
2 |
Гела на кале |
|
|
North Academy |
Е |
36 |
09:00 |
3 |
Cattle Decapitation |
|
|
Северна дружина |
З |
37 |
09:25 |
1 |
Свински грип |
|
|
Fanatics |
З |
38 |
09:25 |
2 |
Червени хегемони |
|
|
Пиромания |
А |
39 |
09:25 |
3 |
Bet Boys |
|
|
КЗЛ |
А |
40 |
09:50 |
1 |
Forum Boys |
|
|
Red Dogs |
Б |
41 |
09:50 |
2 |
ФК Кур за плешивия мегафон |
|
|
Sex Front |
Б |
42 |
09:50 |
3 |
Тиловаци |
|
|
Трапеза бойс |
В |
43 |
10:15 |
1 |
Гошо вратарчето |
|
|
Червен корпус |
В |
44 |
10:15 |
2 |
Слатина |
|
|
Горди |
Г |
45 |
10:15 |
3 |
Чичо Венци |
|
|
North Boys Sofia |
Д |
46 |
10:40 |
1 |
Sambo Wasaby |
|
|
USF |
E |
47 |
10:40 |
2 |
Северна дружина |
|
|
North Academy |
Ж |
48 |
10:40 |
3 |
Animals |
|
|
Червените брзи |
И |
49 |
11:05 |
1 |
Отряд армейци Ботевград |
|
|
Червен Костинброд |
З |
50 |
11:05 |
2 |
Offenders |
|
|
Fanatics |
О |
51 |
11:05 |
3 |
Torcida Plovdiv Youths |
|
|
Червена зараза Велинград |
П |
52 |
11:30 |
1 |
Армейци Смолян |
|
|
Винаги верни Ловеч |
Л |
53 |
11:30 |
2 |
Червени шопи |
|
|
Червен Кюстендил |
К |
54 |
11:30 |
3 |
Red Lions Pazardzhik |
|
|
UCSH Самоков |
Й |
55 |
11:55 |
1 |
Peluza Sud |
|
|
Boys Vidin |
Н |
56 |
11:55 |
2 |
Нишки Картел |
|
|
Frontline Kazanlak |
О |
57 |
11:55 |
3 |
Армейци Враца |
|
|
Червена зараза Велинград |
П |
58 |
12:20 |
1 |
Ултрас Сандански |
|
|
Винаги верни Ловеч |
М |
59 |
12:20 |
2 |
Bad Boys Samoranovo |
|
|
Тортуга |
Л |
60 |
12:20 |
3 |
Гробари |
|
|
Червени шопи |
Н |
61 |
12:45 |
1 |
Перспектива |
|
|
Frontline Kazanlak |
И |
62 |
12:45 |
2 |
Червена крепост Асеновград |
|
|
Отряд армейци Ботевград |
Й |
63 |
12:45 |
3 |
Крайни Перник |
|
|
Boys Vidin |
М |
64 |
13:10 |
1 |
Добричъ |
|
|
Армейци Брезник |
K |
65 |
13:10 |
2 |
Torcida Plovdiv |
|
|
Дивизия Монтана |
Л |
66 |
13:10 |
3 |
Ултра Радомир |
|
|
Червен Кюстендил |
Л |
67 |
13:35 |
1 |
Червени шопи |
|
|
Youths Blagoevgrad |
М |
68 |
13:35 |
2 |
Червена инвазия Петрич |
|
|
Тортуга |
М |
69 |
13:35 |
3 |
Bad Boys Samoranovo |
|
|
Армейци Брезник |
Н |
70 |
14:00 |
1 |
Бранникъ |
|
|
Frontline Kazanlak |
Н |
71 |
14:00 |
2 |
Перспектива |
|
|
Dirty Squad |
О |
72 |
14:00 |
3 |
Армейски полк Силистра |
|
|
Червена зараза Велинград |
О |
73 |
14:25 |
1 |
Армейци Свищов |
|
|
Армейци Враца |
П |
74 |
14:25 |
2 |
Дефилето |
|
|
Ултрас Сандански |
П |
75 |
14:25 |
3 |
Винаги верни Ловеч |
|
|
Ултра Перник |
И |
76 |
14:50 |
1 |
Бригада Бургас |
|
|
Червена крепост Асеновград |
И |
77 |
14:50 |
2 |
ЧирпанЪ |
|
|
Отряд армейци Ботевград |
Й |
78 |
14:50 |
3 |
Червена чета Радецки |
|
|
Varna Firm |
Й |
79 |
15:15 |
1 |
Крайни Перник |
|
|
Peluza Sud |
К |
80 |
15:15 |
2 |
Torcida Plovdiv |
|
|
UCSH Самоков |
К |
81 |
15:15 |
3 |
Дивизия Монтана |
|
|
Ултрас Плевен |
Л |
82 |
15:40 |
1 |
Гробари |
|
|
Youths Blagoevgrad |
Л |
83 |
15:40 |
2 |
Ултра Радомир |
|
|
Червени шопи |
М |
84 |
15:40 |
3 |
Добричъ |
|
|
Червена инвазия Петрич |
16:10 |
Обща снимка |
М |
85 |
16:25 |
1 |
Армейци Брезник |
|
|
Тортуга |
Н |
86 |
16:25 |
2 |
Бранникъ |
|
|
Нишки Картел |
Н |
87 |
16:25 |
3 |
Dirty Squad |
|
|
Frontline Kazanlak |
О |
88 |
16:50 |
1 |
Torcida Plovdiv Youths |
|
|
Армейски полк Силистра |
О |
89 |
16:50 |
2 |
Армейци Свищов |
|
|
Червена зараза Велинград |
П |
90 |
16:50 |
3 |
Дефилето |
|
|
Армейци Смолян |
П |
91 |
17:15 |
1 |
Ултра Перник |
|
|
Ултрас Сандански |
И |
92 |
17:15 |
2 |
Бригада Бургас |
|
|
Червен Костинброд |
И |
93 |
17:15 |
3 |
ЧирпанЪ |
|
|
Червена крепост Асеновград |
Й |
94 |
17:40 |
1 |
Червена чета Радецки |
|
|
Peluza Sud |
Й |
95 |
17:40 |
2 |
Varna Firm |
|
|
Boys Vidin |
К |
96 |
17:40 |
3 |
Red Lions Pazardzhik |
|
|
Torcida Plovdiv |
К |
97 |
18:05 |
1 |
Ултрас Плевен |
|
|
UCSH Самоков |
Л |
98 |
18:05 |
2 |
Гробари |
|
|
Ултра Радомир |
Л |
99 |
18:05 |
3 |
Youths Blagoevgrad |
|
|
Червен Кюстендил |
М |
100 |
18:30 |
1 |
Добричъ |
|
|
Bad Boys Samoranovo |
М |
101 |
18:30 |
2 |
Армейци Брезник |
|
|
Червена инвазия Петрич |
Н |
102 |
18:30 |
3 |
Нишки Картел |
|
|
Перспектива |
Н |
103 |
18:55 |
1 |
Dirty Squad |
|
|
Бранникъ |
О |
104 |
18:55 |
2 |
Torcida Plovdiv Youths |
|
|
Армейци Свищов |
О |
105 |
18:55 |
3 |
Армейци Враца |
|
|
Армейски полк Силистра |
П |
106 |
19:20 |
1 |
Ултра Перник |
|
|
Армейци Смолян |
П |
107 |
19:20 |
2 |
Винаги верни Ловеч |
|
|
Дефилето |
И |
108 |
19:20 |
3 |
Бригада Бургас |
|
|
ЧирпанЪ |
И |
109 |
19:45 |
1 |
Червен Костинброд |
|
|
Червена крепост Асеновград |
Й |
110 |
19:45 |
2 |
Червена чета Радецки |
|
|
Крайни Перник |
Й |
111 |
19:45 |
3 |
Varna Firm |
|
|
Peluza Sud |
К |
112 |
20:10 |
1 |
Red Lions Pazardzhik |
|
|
Дивизия Монтана |
К |
113 |
20:10 |
2 |
Ултрас Плевен |
|
|
Torcida Plovdiv |
Л |
114 |
20:10 |
3 |
Гробари |
|
|
Червен Кюстендил |
Л |
115 |
20:35 |
1 |
Ултра Радомир |
|
|
Youths Blagoevgrad |
М |
116 |
20:35 |
2 |
Добричъ |
|
|
Тортуга |
М |
117 |
20:35 |
3 |
Червена инвазия Петрич |
|
|
Bad Boys Samoranovo |
Н |
118 |
21:00 |
1 |
Бранникъ |
|
|
Перспектива |
Н |
119 |
21:00 |
2 |
Нишки Картел |
|
|
Dirty Squad |
О |
120 |
21:00 |
3 |
Армейци Свищов |
|
|
Армейски полк Силистра |
О |
121 |
21:25 |
1 |
Армейци Враца |
|
|
Torcida Plovdiv Youths |
П |
122 |
21:25 |
2 |
Армейци Смолян |
|
|
Ултрас Сандански |
П |
123 |
21:25 |
3 |
Дефилето |
|
|
Ултра Перник |
И |
124 |
21:50 |
1 |
Бригада Бургас |
|
|
Отряд армейци Ботевград |
И |
125 |
21:50 |
2 |
ЧирпанЪ |
|
|
Червен Костинброд |
Й |
126 |
21:50 |
3 |
Boys Vidin |
|
|
Червена чета Радецки |
Й |
127 |
22:15 |
1 |
Varna Firm |
|
|
Крайни Перник |
К |
128 |
22:15 |
2 |
Дивизия Монтана |
|
|
UCSH Самоков |
К |
129 |
22:15 |
3 |
Red Lions Pazardzhik |
|
|
Ултрас Плевен |
Неделя - 17 Юни
|
|
Б |
130 |
09:00 |
1 |
Sex Front |
|
|
Юноши младша 1970+ |
Б |
131 |
09:00 |
2 |
ФК Кур за плешивия мегафон |
|
|
Тиловаци |
В |
132 |
09:00 |
3 |
Гошо вратарчето |
|
|
Горди |
Г |
133 |
09:25 |
1 |
Армейски гамбит |
|
|
ФК Дружба |
Г |
134 |
09:25 |
2 |
ФК Чичо Венци |
|
|
Чорбарите от Овчака |
Д |
135 |
09:25 |
3 |
Франко |
|
|
USF |
Д |
136 |
09:50 |
1 |
Sambo Wasaby |
|
|
Obelya Squad |
E |
137 |
09:50 |
2 |
Гела на кале |
|
|
ФК Кръчма |
Ж |
138 |
09:50 |
3 |
Animals |
|
|
Червена Слатина |
З |
139 |
10:15 |
1 |
Свински грип |
|
|
Червени хегемони |
А |
140 |
10:15 |
2 |
КЗЛ |
|
|
Forum Boys |
А |
141 |
10:15 |
3 |
Red Dogs |
|
|
Bet Boys |
Б |
142 |
10:40 |
1 |
ФК Кур за плешивия мегафон |
|
|
Юноши младша 1970+ |
Б |
143 |
10:40 |
2 |
Трапеза бойс |
|
|
Sex Front |
Г |
144 |
10:40 |
3 |
Армейски гамбит |
|
|
ФК Чичо Венци |
Д |
145 |
11:05 |
1 |
Франко |
|
|
Sambo Wasaby |
Д |
146 |
11:05 |
2 |
USF |
|
|
Малките свине |
Ж |
147 |
11:05 |
3 |
Animals |
|
|
Office Boys |
Ж |
148 |
11:30 |
1 |
Червена Слатина |
|
|
Червените брези |
З |
149 |
11:30 |
2 |
Offenders |
|
|
Пиромания |
А |
150 |
11:30 |
3 |
КЗЛ |
|
|
Red Dogs |
Г |
151 |
11:55 |
1 |
Армейски гамбит |
|
|
North Boys Sofia |
Д |
152 |
11:55 |
2 |
Obelya Squad |
|
|
Малките свине |
Е |
153 |
11:55 |
3 |
ФК Кръчма |
|
|
Cattle Decapitation |
З |
154 |
12:20 |
1 |
Offenders |
|
|
Свински грип |
А |
155 |
12:20 |
2 |
КЗЛ |
|
|
SS Company |
Ж |
156 |
12:20 |
3 |
Червена Слатина |
|
|
Office Boys |
Г |
157 |
12:55 |
1 |
ФК Чичо Венци |
|
|
ФК Дружба |
Г |
158 |
12:55 |
2 |
Армейски гамбит |
|
|
Чорбарите от овчака |
З |
159 |
13:20 |
3 |
Свински грип |
|
|
Пиромания |
Ж |
160 |
13:20 |
1 |
Red Boys Sofia |
|
|
Червена Слатина |